Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Anbernic RG Nano apžvalga su vaizdo įrašu – Ar geri dalykai būna mažuose retro žaidimų delninukuose?

Anbernic RG Nano Review
Anbernic RG Nano apžvalga
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (4)
  • Performance
    (4)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (4)

Santrauka

Šis mažytis retro žaidimų delninis kompiuteris turi savo žavesio. Daugelį klasikinių delninių kompiuterių ir konsolių galima žaisti, tačiau trumpiau, kol pavargstama.

Overall
4.3
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Itin nešiojamas
  • Metalinis korpusas
  • Padorus emuliuojamų sistemų pasirinkimas

Cons

  • Mažesnė akumuliatoriaus veikimo trukmė, palyginti su didesniais delniniais kompiuteriais
  • Dėl ekrano dydžio nėra patogu akims ilgesnių žaidimų sesijų metu

Sakoma, kad geri dalykai būna mažuose paketuose, todėl išbandykime tai su mažiausiu iki šiol sukurtu „Anbernic” nešiojamuoju įrenginiu ” RG Nano”. Prisijunkite prie mūsų „RG Nano” apžvalgos, kai išpakuojame, apžvelgiame, išbandome emuliatorių veikimą ir matome, kaip žaidimai atrodo šiame mažame retro žaidimų delniniame kompiuteryje.

Anbernic RG Nano apžvalga Vaizdo įrašas

RG Nano išpakavimas

Pradėkime šią „RG Nano” apžvalgą nuo išpakavimo. Pirmiausia iš dėžutės išimamas vartotojo vadovas anglų ir kinų kalbomis. Toliau turime ” Anbernic RG Nano” retro žaidimų emuliatorių, kurį netrukus parodysime išsamiau.

"Anbernic RG Nano" apžvalga - išpakuota
„Anbernic RG Nano Unboxed

Kartu su ” RG Nano ” yra raktų pakabukas, kurį galite naudoti su užtrauktuku, dirželiu ar raktų pakabuku. Toliau yra C tipo USB įkrovimo laidas. Galiausiai yra C tipo į 3,5 mm garso keitiklio kabelis, kurį galite naudoti ausinėms arba garsiakalbiams prijungti.

Anbernic RG Nano apžvalga Išpakavimas
„Anbernic RG Nano” išpakavimas

„RG Nano” apžvalga

Tęsiame „RG Nano” apžvalgą ir apžvelgiame nešiojamąjį žaidimų emuliatorių. ” Anbernic RG Nano” galima įsigyti trijų spalvų: mėlynos, violetinės ir raudonos. Jie yra 2,79 x 1,69 x 0,66 colių (7,1 x 4,3 x 1,7 cm) dydžio ir sveria tik 75 gramus. Nedidelis svoris yra įspūdingas, nes tai aliuminio lydinio korpusas, jis nėra daug sunkesnis už vidutinio dydžio kiaušinį, 2 riekes duonos arba 4 kompaktinius diskus.

"Anbernic RG Nano" spalvos ir matmenys
Anbernic RG Nano apžvalga – Spalvos ir matmenys

Ekranas yra 1,54 colio IPS su 240×240 taškų raiška. Nepaisant mažos skiriamosios gebos, buvo ir mažesnės skiriamosios gebos delninių kompiuterių, įskaitant „Gameboy” seriją iki pat „Advance” modelio, kurio skiriamoji geba buvo 240×160.

Priekyje yra klasikinis D-Pad, keturi žaidimų mygtukai ir „Select” bei „Start” mygtukai.

"Anbernic RG Nano" vaizdas iš priekio
„Anbernic RG Nano” vaizdas iš priekio

Viršuje yra du peties mygtukai, o viduryje – C tipo USB jungtis. Įkrovimo prievadas yra skirtas įkrovimui ir aplink jį yra gražus LED įkrovimo indikatorius. Galite naudoti pridedamą keitiklio kabelį ir prijungti prie 3,5 mm lizdo išoriniam garsui. Deja, tai reiškia, kad tuo pačiu metu negalite įkrauti ir klausytis muzikos iš išorinių šaltinių. Jei tai jus trikdo, galima įsigyti atskirų skiriamųjų kabelių su abiem jungtimis.

"Anbernic RG Nano" apžvalga - vaizdas iš viršaus
„Anbernic RG Nano” vaizdas iš viršaus

Dešinėje pusėje yra įjungimo mygtukas, kuris bakstelėjus veikia kaip meniu mygtukas. Yra lizdas „micro SD” kortelei.

"Anbernic RG Nano" šoninis vaizdas
„Anbernic RG Nano” šoninis vaizdas

D klaviatūros klaviatūra yra stebėtinai patogi naudoti, nors akimirkos įkarštyje ji šiek tiek netiksli. Žaidimų mygtukai yra gana maži, tačiau, praleidus šiek tiek laiko jais naudojantis, jie nėra tokie blogi ir reaguoja greitai. Nešiojamojo žaidimų emuliatoriaus ” RG Nano” negalite laikyti rankose, o laikote jį ant pirštų, ir tai gana patogu trumpą laiką.

„RG Nano” techninės specifikacijos

CPUAllwinner V3s ARM Cortex-A7 dviejų branduolių procesorius, veikiantis iki 1,2 GHz dažniu
RAM64 MB DDR2
SANDĖLIAVIMAS64 GB „micro SD” kortelė, galima naudoti iki 512 GB kortelę
IŠVADOS1,54″ 60 Hz IPS ekranas, kurio skiriamoji geba 240×240 taškų
OSLinux
AKUMULIATORIUSPolimerinis ličio jonų akumuliatorius 1050 mAh, veikiantis 2,5 val.

Atlikdami „RG Nano” apžvalgą išbandėme akumuliatorių ir galime patvirtinti, kad vidutiniškai naudojantis įvairiais emuliatoriais buvo naudojama maždaug 2,5 akumuliatoriaus.

Operacinės sistemos apžvalga

Savo ” RG Nano” apžvalgą grindžiame naujausia 1.0.1 programinės aparatinės įrangos versija, kurioje yra keletas patobulinimų, palyginti su pristatyta programine įranga. Jame yra keletas retroarch emuliatoriaus branduolių ir perkeltų žaidimų. Čia pateikiame vadovą, kaip atnaujinti „RG Nano” programinę įrangą.

gmenu2x Frontend
gmenu2x Frontend

Frontendas

Pirmiausia paleidžiate ” gmenu2x” priedėlį, kuriame išvardyti visi jūsų emuliatoriai nuo „Atari Lynx” iki „PlayStation 1”. Pasirinkus sistemą, bus pateiktas žaidimų sąrašas, pasirinkite vieną iš jų ir bus paleistas atitinkamas emuliatorius bei įkeltas žaidimas. Taip pat yra skirtukas „Retroarch”, kuriame yra keletas emuliatorių branduolių, įskaitant arcade, PC Engine, Mega Drive ir SNES.

Realaus laiko laikrodžio funkcija

Retro emuliatoriaus įrenginyje taip pat yra laikrodžio funkcija, kuri įsimena laiką, net kai jis išjungtas. Tai malonus papildymas, nors galbūt nuolat įjungtas ekranas nėra labai naudingas akumuliatoriaus veikimo trukmei, tačiau jei norite, galite jį visiškai išjungti.

RetroFE priekinė dalis
RetroFE priekinė dalis

Be gmenu2x, yra ir antrasis priedėlis, vadinamas RetroFE. Tai vizualesnė priekinė versija, kurioje, pavyzdžiui, vietoj paprastų tekstinių sąrašų galite turėti žaidimo langelį. Galite naudoti kelias temas. Apskritai ji veikia gerai, nors man atrodė, kad kai kuriose temose ji šiek tiek vėlavo.

Emuliatoriaus funkcijos

Emuliatoriai turi gražią funkciją, kai, jei anksčiau žaidėte pasirinktą žaidimą, jūsų paprašoma tęsti žaidimą nuo paskutinės vietos arba pradėti žaidimą taip, tarsi jį žaistumėte pirmą kartą. Aukščiausi balai už šios funkcijos įtraukimą!

"Anbernic RG Nano" emuliatoriaus meniu
„Anbernic RG Nano” emuliatoriaus meniu

Į emuliatoriaus meniu pateksite greitai bakstelėję maitinimo mygtuką. Čia galite keisti garsumą ir ryškumą, taip pat išsaugoti ir įkelti būsenas. Taip pat galite pakeisti kraštinių santykį, kuris paprastai nėra svarbus, tačiau šiame 240×240 ekrane jis yra svarbus, nes kai kurių ekranų skiriamoji geba yra didesnė.

RG Nano aspekto santykis
RG Nano aspekto santykis

Geras pavyzdys – „Crash Bandicoot 2” GBA. Matome, kad keičiant kraštinių santykį tarp „Scaled”, kuris labiausiai atitinka originalą, rodomas visas žaidimo ekranas, bet turi viršutinius ir apatinius rėmus. Priartintas naudoja didesnę ekrano dalį, bet nepastebi šonų, o ištemptas naudoja visą ekraną ir nepastebi kai kurių šonų. O „Cropped” praleidžia daug šonų. Ši skiriamoji geba priklauso nuo originalios konsolės ekrano raiškos, todėl žiūrėkite, kas jums labiausiai tinka, pavyzdžiui, atsižvelgiant į žaidimo tipą.

Garlic OS Custom Firmware?

Verta paminėti, kad ” Black Seraph” užsiminė, kad „Garlic OS” pritaikyta programinė įranga gali būti įdiegta į ” RG Nano” senovinių žaidimų emuliatorių. Kol kas jokios kitos informacijos neskelbiama. Tačiau iš ankstesnių jo leidinių kituose delninukuose žinome, kad jis turėtų veikti labai gerai ir jį tikrai verta įdiegti, kai tik bus išleistas. Kai bus parengtas diegimo vadovas, jį pateiksime savo žinių bazėje.

Emuliatoriaus veikimas

Atlikdami „RG Nano” apžvalgą apžvelgiame emuliatorių veikimą. Šis procesorius buvo naudojamas keliuose klasikiniuose žaidimų simuliatoriuose, todėl jau žinome jo našumą. Galime paleisti iki PS1 laikų, tačiau kai kurie žaidimai gali būti nelabai geri. Keletą akimirkų išbandysime keletą delninių kompiuterių ir konsolių sistemų, kad pamatytume, kaip jos atrodo ir veikia šiame mažame retro delniniame kompiuteryje.

„Gameboy”, „Gameboy Colour” ir „Game Gear

GB emuliatorius RG Nano
GB emuliatorius RG Nano

„Game Gear”, originalusis „Gameboy” ir „Gameboy Colour” turi tą pačią 160×144 pikselių skiriamąją gebą. Galite rinktis: „Scaled” (mastelio), kad vaizdas būtų pradinio dydžio, arba „Stretched” (ištemptas), kad vaizdas būtų per visą ekraną. Visi žaidimai natūraliai veikia puikiai ir be jokių problemų.

Neo Geo Pocket

"NeoGeo Pocket" emuliatorius
„Neo Geo Pocket” emuliatorius

„Neo Geo Pocket” labai gerai veikia sumažintomis proporcijomis, todėl neverta ištempti, priartinti ar apkarpyti dėl kelių papildomų pikselių. Kaip ir reikėjo tikėtis, visi žaidimai veikia puikiai, be jokių problemų.

„WonderSwan” spalva

"WonderSwan" spalvų emuliatorius
„WonderSwan” spalvų emuliatorius

„WonderSwan Color” turi platesnę skiriamąją gebą, todėl mastelio keitimas reiškia tam tikras viršutines ir apatines ribas. Tai priklauso nuo žaidimo, kokį kraštinių santykį naudoti. Šiame žaidime „Zoomed” veikia gerai, nes tai lenktynių žaidimas, o trasos šonai nėra tokie svarbūs.

„Gameboy Advance

GBA emuliatorius
GBA emuliatorius

Panašus jis yra ir GBA su platesniu ekranu. Kaip matėme anksčiau, rodant „Scaled” rodomas visas originalus ekranas, tačiau yra jo kraštinės. Geriausia naudoti priartintą režimą, tačiau tai gali priklausyti nuo žaidimo.

O dabar apie konsoles, kurių gimtoji pikselių raiška yra didesnė nei 240×240. Tai reiškia, kad žaidimus reikia sumažinti, priartinti arba apkarpyti, kad jie tilptų ekrane.

„Master System

"Master System" emuliatorius
„Master System” emuliatorius

„Master System” ir „PC Engine” gimtoji skiriamoji geba nedaug skiriasi nuo „RG Nanos”, todėl, priklausomai nuo pageidavimų, galite naudoti sumažintą, priartintą arba apkarpytą.

„MegaDrive” ir SNES

Genesis emuliatorius
Genesis emuliatorius

Perėjus prie 16 bitų sistemų su SNES ir „Mega Drive”, pradėta palaikyti didesnė vietinė skiriamoji geba. Sumažinta skiriamoji geba turi mažesnes viršutines ir apatines ribas ir turėtų būti tinkama daugeliui žaidimų, ištempta iš tikrųjų nėra labai blogai, o apkarpyta ir priartinta yra tinkama, priklausomai nuo žaidimo, kurį žaidžiate.

PS1

PS1 emuliatorius
PS1 emuliatorius

„PlayStation 1” atveju tai nevienareikšmis dalykas. Pirmiausia rasite daugybę žaidimų, kurie neveikia visu pajėgumu. Tačiau manau, kad naudojant pasirinktinę programinę aparatinę įrangą būtų galima pasiekti patobulinimų. Didesnė problema yra ekranas, nes, nepaisant to, kad PS1 gimtoji skiriamoji geba yra 320×240, viduje ji padidinta iki 480P, todėl tekstą šiame mažame ekrane gali būti labai sunku perskaityti. Sakyčiau, kad kai kurie žaidimai yra geri, bet nepirkite jo specialiai PS1 žaidimams.

Galutinės mintys

Baigiame „RG Nano” apžvalgą mintimis apie nešiojamąjį žaidimų emuliatorių. „RG Nano” yra įdomus retro emuliatoriaus įrenginys. Kai buvo pristatyti peržiūros pavyzdžiai, visi biure laukė eilėje, kad galėtų juos išbandyti. Pirmieji atsiliepimai buvo tokie: „Aš tokį nupirksiu savo vaikui” arba „tai puikiai tinka važiuojant traukiniu” ir pan. Tokių atsiliepimų gauname iš kitų produktų, tačiau ne tiek daug, kiek iš ” RG Nano”.

GBC emuliatorius "Anbernic RG Nano
GBC emuliatorius „Anbernic RG Nano

Iš pradžių buvau tokios pat nuomonės, tačiau po to, kai praleidau šiek tiek laiko naudodamas „RG Nano”, mano nuomonė šiek tiek pasikeitė. Galbūt tai mano amžius, bet po valandos naudojimosi delninio kompiuterio žaidimų emuliatoriumi mano akys ėmė vargti žiūrint į tokį mažą ekraną. Mano regėjimas yra geras, bet ne tobulas, tačiau su įprasto dydžio delniniais kompiuteriais šios problemos neturiu. Jei turite kokių nors regėjimo sutrikimų, reikėtų tai žinoti.

RG Nano” man priklauso naujovių kategorijai. Tai labiau atsitiktinis retro emuliatoriaus įrenginys, skirtas greitiems žaidimų seansams, kuris yra neįtikėtinai nešiojamas ir saugomas, kai nenaudojamas. Jis iš karto patraukia dėmesį, parodykite jį kam nors ir jis bus prikaustytas prie tokio mažyčio retro delninuko, kuriame galima žaisti rankinėmis ir konsolinėmis sistemomis.

NES emuliatorius "RG Nano" kompiuteryje
NES emuliatorius „RG Nano” kompiuteryje

Kadangi ” Anbernic RG Nano” yra jūsų pagrindinis sėdėti ir žaisti išplėstą žaidimų sesiją delninis kompiuteris, aš negalėčiau jo sąžiningai rekomenduoti. Vietoj to turėtumėte įsigyti tradicinio dydžio delninį kompiuterį. Už panašią kainą galite įsigyti ” Miyoo Mini Plus” arba ” Anbernic RG35XX” ir mėgautis didesniu ekranu, ilgesniu akumuliatoriaus veikimo laiku ir spartesniu veikimu.

Nepaisant keleto nusiskundimų, „RG Nano” turi neabejotino žavesio. Ir žinote ką, dabar vienas iš jų yra mano kišenėje ir bet kada gali būti panaudotas!

Kur įsigyti „Anbenic RG Nano”?

Daugiau sužinoti ir įsigyti „Anbernic RG Nano” galite čia. Naudokite kodą RGNANO5OFF , kad gautumėte 5% nuolaidą. Arba peržiūrėkite mūsų retro žaidimų delninių kompiuterių asortimentą čia.

Tai užbaigia mūsų „RG Nano” apžvalgą. Tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Ką manote apie „RG Nano”? Ar ji per maža, naujovė, ar patinka? Praneškite mums komentaruose!

„RG Nano” pradžios vadovas

Jei planuojate užsisakyti „RG Nano” arba ką tik gavote pristatytąjį, čia pateikiame patogų pradžios vadovą. Jame išsamiai aptariamos tokios temos kaip priekinės dalies keitimas, kraštinių santykio perjungimas, programinės įrangos atnaujinimas, failų pridėjimas į SD kortelę ir dar daugiau.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.